Вінець маховика УН-053 /UN-053

Виробник: ZTS
Код товару: 790-02
Наявність: В наявності
Артикул: 950316

  • 1.638₴


Стислі характеристики
Кількість зубів 120
Всі характеристики


Вінець маховика УН-053 / UN-053

Компанія «UN Motors» спеціалізується на продажу якісних запчастин до універсальних навантажувачів UN-053. Всі комплектуючі надходять на склад безпосередньо від виробника, що гарантує їх надійність і високу заводське якість. Купити вінець маховика на УН-053 / UN-053 недорого можна в нашому інтернет-магазині і при цьому отримати послугу швидкої доставки по всій території України.

 

Чеський навантажувач UN-053, що випускається в чотирьох модифікаціях, зарекомендував себе безліч позитивних характеристик, зокрема, надійністю і легкістю в експлуатації. Гідравлічна система Sauer, великий поворот стріли на 180 ° і знімний комплект додаткового обладнання дозволяють істотно збільшити можливості техніки за умови використання цього пристрою.

 

Особливості конструктивного рішення навантажувача UN-053 дозволяють максимально використовувати його можливості, а зручне розміщення важелів управління полегшує виконання безлічі робіт, забезпечуючи високу продуктивність.

 

Ви можете придбати вінець маховика на UN-053 та інші запчастини прямо зі складу в інтернет-магазині unmotors.in.ua за демократичними цінами. Ми проводимо постійний моніторинг комплектуючих для навантажувачів UN-053 і піклуємося про своєчасне поповнення всіх необхідних запчастин.


Шестерня диференціалу

Кількість зубів 120
Авторизація