Запчастини двигуна для Claas Jaguar


Запчастини двигуна для Claas Jaguar

Комбайни для збирання сільськогосподарських культур під брендом Клаас Ягуар відомі з 1913 року.

Чому потрібна часта заміна комплектуючих силової установки?

Зважаючи на те, що в системі двигунів техніки для ефективного збирання кормів, багато компонентів, що рухаються, вони схильні до високого ступеня зносу. Тому міняти запчастини в двигуни Claas доводиться досить часто через значні показники навантаження під час пристрасті.

Особливості роботи силової установки

Потужний потенціал двигуна вражає. Він складає 481 л. с. Також приводна схема унікальна, але створює додаткові навантаження на двигун комбайна. Адже механізми для подрібнення сільськогосподарських культур за допомогою колінчастого валу двигуна наводяться у робочий режим. Тому рухливі частини стають непридатними швидше і вимагають заміни, особливо в умовах прибиральних робіт.

Які запчастини схильні до підвищеного зносу в ДВС комбайна?

Неможливо уявити роботу сільськогосподарських машин тоді, коли настає час збирання продовольчих культур чи кормів. Дуже високе навантаження зазнають рушійних компонентів двигуна. Тому вони схильні до швидкого зносу і вимагають своєчасної заміни. Рекомендуємо використовувати для ремонту лише оригінальні запчастини. Інакше економія може вилитися в набагато дорожчі витрати на ремонт.

При виникненні необхідності замінити зношені компоненти ви зможете купити запчастини двигуна для Claas Jaguar на нашому сайті. У разі виникнення будь-яких сумнівів та питань, ви зможете отримати професійну консультацію у наших співробітників.

Особливої ​​уваги та своєчасної заміни вимагають такі компоненти двигуна комбайна:

  • поршнева група;
  • вкладиші;
  • прокладки та сальники.

Якщо хоч один із них зношений, почнуть виходити з ладу і інші системи сільськогосподарської техніки. Тож цей момент треба тримати на контролі. Інакше комбайн не працюватиме правильно.

Як не помилитись із вибором?

При замовленні необхідно знати конкретну модель вашого двигуна. Це дуже важливо, тому що від інших можуть підійти не 100%. Тоді неминучі проблеми під час експлуатації. Ми маємо на увазі наступну інформацію, якщо йдеться про сільськогосподарську техніку бренду Claas Jaguar:

  • Тип двигуна;
  • Серійний номер.

Без цих даних ви не зможете правильно замовити запчастини для Claas Jaguar.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype