UN Motors - запчастини двигуна DAF, MAN, Mercedes, Volvo, Renault Truck, Scania, Iveco

Компанія UN Motors займається продажем самих різних запчастин двигуна, КПП, ходової і підвіски для вантажівок MAN, DAF, Mercedes, Renault Truck, Volvo, Scania, Iveco. Ми завжди раді клієнтам.

 

Ми гарантуємо, що поставляємі нами компоненти випущені виробниками з бездоганною репутацією. У своєму виробничому процесі вони застосовують найсучасніше обладнання і сировину найвищої якості.

 

Тільки передові машинобудівні технології

 

При виготовленні гільз циліндрів сумлінні виробники використовують не м'які метали, а, наприклад, сплавлений з фосфором легований чавун і алюміній. Фосфор і інші легуючі домішки помітно підвищують міцність кристалічної решітки і опірність зносу.

Вкрай відповідальний підхід наших постачальників до підбору матеріалів для виробництва деталей означає, що вирішив замовити у нас запчастини для вантажівок приватний підприємець або власник автопарку забезпечить своєму бізнесу довгоочікувану стабільність і високу рентабельність.

 

Очевидні вигоди від співпраці

 

У підсумку підуть в минуле позапланові простої комерційного транспорту через механічні деформації гільз, їх абразивної і хімічної корозії. Помітно триватиме час між постановками вантажівок на профілактичні та капітальні технічні огляди.

 

Скоротяться витрати на закупівлю дорогих деталей циліндро-поршневої групи, оплату праці діагностів і автослюсарів, оренду ремонтних постів в гаражних і автосервісних майстернях. Підвищиться період невпинного перебування автомобіля з повним завантаженням в рейсі, помітно зросте впевненість власника транспортного бізнесу в його стійкості, прибутковості і загальної перспективності.

 

Завжди в наявності величезний асортимент запчастин для двигунів вантажівок

 

Менеджери, товарознавці, фахівці з якості та експерти-маркетологи нашого інтернет-магазину – unmotors.in.ua постійно стежать за тим, щоб на складі було все, що потрібно для безперебійної роботи двигуна або його швидкого відновлення. Ось чому у нас в будь-який момент можна купити навіть такі запчастини та витратні матеріали для Мана, Дафа, Мерседеса і Рено, пошук яких на зазвичай пов'язаний з чималими проблемами.

 

Якщо ж ви станете нашим постійним клієнтом і будете тримати нас в курсі своїх ділових планів, то ми навіть сформуємо необхідний саме для вашого бізнесу резерв корінних і шатунних вкладишів, поршневих кілець, прокладок головки і турбіни, ремонтних комплектів та інших постійно затребуваних товарів. Ми точно знаємо, скільки часу в середньому працює кожна запчастина, і тому готові своєчасно надати нашому постійному партнеру нові вузли і агрегати.

 

Зрозумілий інтерфейс, проста оплата і миттєва доставка

 

Для того щоб купити запчастину до двигуна вантажівки в нашому інтернет-магазині, зовсім не потрібно у всіх дрібницях знати комп'ютер і бути постійним користувачем світової павутини. Зрозуміти, як саме оформляється на нашому сайті покупка, можна вже з першого погляду на каталоги і картки товарів. Щоб відправити потрібну деталь в свою корзину, досить зробити один клік мишкою.

 

Оплатити зроблену у нас покупку можна в будь-якій зручній формі - як через електронний гаманець або банківську карту, так і післяплатою в момент отримання замовлення. Ми співпрацюємо з усіма поштовими та кур'єрськими компаніями, тому доставимо потрібні вам деталі двигуна в зручні для вас терміни, за будь-якою вказаною вами адресою і за вигідними для вас розцінками.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype