Поршень Renault Premium, Maxter, Manager для двигуна MIDR 06.20.45

Виробник: Nural
Код товару: 5010240751
Наявність: В наявності
Артикул: 0000240751

  • 5.447₴


Стислі характеристики
Діаметр циліндру (Ø) 120,0 mm
Висота головки поршня 83,8 mm
Всі характеристики


Поршень Renault Premium, Maxter, Manager для двигуна MIDR 06.20.45

Поршень – важлива частина двигуна автомобілів Renault Premium, Maxter, Manager. Він бере безпосередню участь у роботі коленвала, утворює поступальні рухи усередині циліндрів.

Важливість покупки деталі

Зовнішня простота поршнів оманлива. Це складна деталь за формою. При її виробництві використовують методи кування та лиття алюмінієвих сплавів. При роботі на поршень чиниться сильний тиск.

Конструктивні особливості поршня передбачають можливість встановлення зайвих деталей. Наприклад, до пристрою можна кріпити маслознімні та компресійні кільця, що забезпечують додаткову герметичність усім процесам. Є спеціальні отвори для поршневого пальця. Поршень окремо нормально не працюватиме. А разом з додатковими деталями він є нормальним робочим вузолом.

Коли потрібно замінити?

Так як деталі доводиться працювати в надзвичайно важких умовах, до неї пред'являються вагомі вимоги. На поршень постійно впливає підвищена температура, високий тиск, навантаження, тертя. У середньому поршень може справно працювати 200 000 км, але часто міняти деталь потрібно набагато раніше через вплив несприятливих факторів.

Потреба заміні поршнів часто пов'язані з позаштатними умовами роботи деталі. Наприклад, за відсутності достатньої кількості мастила, деталь може перегріватися, на ній з'являться задираки, в результаті пристрій заклинить або на ньому з'являться тріщини. У разі виникнення такої ситуації датель треба змінювати. При неправильних налаштуваннях двигуна або порушення роботи системи запалення часто ушкоджуються місця посадки кілець і самі кільця.

Якщо зламалася система ГРМ, поршень також потрібно змінювати, оскільки деталь ударятиметься про клапан. Якщо стінках циліндра мало масляної плівки, давач також зношується.

У всіх цих ситуаціях слід купити поршень Renault Premium, Maxter, Manager для двигуна Renault MIDR 06.20.45 та замінити зношену деталь.


Поршень

Діаметр циліндру (Ø) 120,0 mm
Висота головки поршня 83,8 mm
Глубина камери 22,7 mm
Діаметр камери 74,0 mm
Загальна довжина 134,8 mm
Діаметр пальця 50,0 mm
Авторизація