Гільза Renault Premium, Maxter, Manager для MIDR 06.20.45

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 5010330564
Наявність: В наявності
Артикул: 89567

  • 2.827₴


Стислі характеристики
Діаметр циліндру 120,0 mm
Зовнішній діаметр 135,0 mm
Всі характеристики


Гільза Renault Premium, Maxter, Manager для MIDR 06.20.45

До деталей групи циліндро-поршневих запчастин належать гільзи циліндрів. Усередині цих пристроїв буде пересуватися поршень, тому запчастини з часом піддаються зносу.

Гільзи можна віднести до відносно нових розробок. Вони дають змогу зробити ремонт двигуна більш простим і дозволяють в двигунах використовувати різні групи металів. Припустимо, гільза зі сталі легко може бути встановлена в блок з алюмінію. Якщо поверхня деталі ще не критично зносилася, її можна відновити, застосовуючи метод проточування та хонінгування. Але якщо поверхня дуже значно зношена, гільзу потрібно змінювати і не затягувати з цією справою.

Особливості вибору гільз

За конструкцією гільзи бувають:

● мокрими;

● сухими.

Неможливо замінити один тип гільзи на інший. Вибір продукції величезний та представлений різними компаніями. Можна придбати як оригінальні деталі, так і аналогові запчастини високої якості. Якщо Renault Premium, Maxter або Manager не нового року випуску, для них можна підібрати не дорогі гільзи. Якщо двигун дуже зношений, для нього можна підібрати продукцію різних ремонтних розмірів.

Як купити гільзу на Renault Premium, Maxter або Manager

Щоб не помилитися у виборі продукції, варто пошукати потрібний варіант за VIN-кодом або через онлайн-каталог. Найчастіше ціна на таку продукцію прийнятна і на неї поширюється гарантія якості.

Купити гільзу Renault Premium, Maxter, Manager пропонується зручно та вигідно у нашому інтернет-магазині в режимі онлайн. Наші менеджери готові надати детальну консультацію щодо продукції, зорієнтувати в асортименті. Доставка здійснюється в найкоротший термін по всій території країни та за її межами.


Гільза

Діаметр циліндру 120,0 mm
Зовнішній діаметр 135,0 mm
Діаметр бурта 147,3 mm
Висота бурта 9,36 mm
Загальна довжина 261,0 mm
Авторизація