Верхній набір прокладок Renault Magnum, Volvo FH, FM для Renault DXi13, Volvo D13

Виробник: Elring
Код товару: 5001867441
Наявність: Очікується
Артикул: 01-899.340

  • 10.022₴
Верхній набір прокладок Renault Magnum, Volvo FH, FM для Renault DXi13, Volvo D13, 5001867441

 

Якщо ви хочете придбати Верхній набір прокладок Renault Magnum, Volvo FH, FM для Renault DXi13, Volvo D13, зверніться до нас. Ми пропонуємо широкий асортимент запчастин за низькими цінами. Також в наявності комплекти прокладок двигуна.

 

Характеристики

 

До складу комплектів прокладок для двигунів DXi 11 /DXi 13 входять ущільнення колінчастого вала, прокладка ГБЦ, клапанної системи та інші. Крім цього, можна вибрати набори, як з прокладкою масляного картера, так і без неї.

При виготовленні застосовуються тільки кращі матеріали (метал, гума).

 

Країна-виробник прокладок Elring - Німеччина.

 

Ціна залежить від того, купуєте ви комплектом або окремо. Прокладки двигуна DXi 11 /DXi 13 можна експлуатувати в якості деталей для різних транспортних засобів.

 

Де краще купити Верхній набір прокладок Renault Magnum, Volvo FH, FM для Renault DXi13, Volvo D13

 

Замовити Верхній набір прокладок Renault Magnum, Volvo FH, FM для Renault DXi13, Volvo D13 можна в нашій компанії. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію за прийнятними цінами. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте тільки кращу якість і тривалий термін експлуатації товару. Компанія гарантує надійність і тривалість використання. Також на сайті діють знижки, як для нових, так і для постійних клієнтів.

За допомогою спеціального фільтра Ви можете знайти запчастини для DXi 11 /DXi 13 по необхідним характеристикам. Якщо виникнуть питання, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери допоможуть і пояснять нюанси, які цікавлять.

Авторизація