Гільза OM 904 OM 906 для Mercedes Atego, Vario

Виробник: BF
Код товару: 9060110110
Наявність: В наявності
Артикул: 02-20040390400

  • 929₴
Гільза OM 904 OM 906 для Mercedes Atego, Vario, 9060110110

 

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити і купити Гільза OM 904 OM 906 для Mercedes Atego, Vario.

Особливості експлуатації та заміни гільз циліндра

На деяких моделях двигунів OM 904 /OM 906 є конструктивний дефект, пов'язаний з гільзами циліндра. Виявляється він зазвичай після першого капітального ремонту двигуна. Симптоматика проявляється наступним чином:

1.     Прогорають прокладки.

2.     Починаються проблеми в роботі двигуна.

У деяких майстернях звалюють все на те, що гільзи циліндрів, що встановлюються при капітальному ремонті, не є оригінальними. Через що со-часом, гільза починає "просідати". Це вірно лише частково. Насправді проблема криється в іншому.

В чому суть?

Заміну гільз циліндра можна довіряти дилетантам. Капітальний ремонт двигуна OM 904 /OM 906 вимагає заміни поршневої групи і болтів кріплення. Більш того, для деяких двигунів встановлено заборону на повторне використання старих болтів. Якщо порушити цю заборону, то проблеми не змусять себе довго чекати.

 

Другою проблемою є "підгонка" нестандартних комплектуючих до двигуна. Цього робити не можна. Якщо ви міняєте гільзу циліндра, то і поршневу групу варто підбирати того ж виробника. З болтами кріплень потрібно поводитися дуже акуратно. Особливо це стосується тієї частини, де починають затягувати головки. Будь-яке порушення технології призведе до проблем в процесі подальшої експлуатації.

 

Тому, перш ніж замовити Гільза OM 904 OM 906 для Mercedes Atego, Vario на нашому сайті, переконайтеся в тому, що ви купуєте відповідні деталі. Навіть якщо вибір зроблений правильно, дилетант зможе звести нанівець весь сенс капітального ремонту двигуна. Довіряйте цю роботу професіоналам.

Авторизація