Вкладиші шатунні Mercedes OM 601 /ОМ 601

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 761-02
Наявність: В наявності
Артикул: A6010301560, A6010300060, A6010300560

  • 1.315₴


Доступні варіанти

Стислі характеристики
Ширина подшипника 21,80 mm
Кількість компонентів 8
Всі характеристики


Вкладиші шатунні Mercedes OM 601/ОМ 601

Шатунні вкладиші у двигуні є сполучним елементом колінчастого валу з шатунами агрегату. Вони беруть участь у обертанні шатунів, пов'язаних із шийками у колінчастому валу.

Шатунні вкладиші ОМ 601 є підшипниками ковзання в двигуні. Вони можуть забезпечити хороший круговий рух деталей двигуна при достатній швидкості переміщення коленвала.

Вкладиші шатунні фіксуються щільно, відштовхуючись від цих шатунів, так як для них заготовлені окремі пристосовані положення. Вкладиші часто обробляють матеріалом, який додатково знижує тертя деталей двигуна.

Коли варто замінити?

Зовнішній вигляд цих деталей передбачає їхній досить нескладний ремонт. Адже вони перебувають у ситуаціях із постійним тиском на конструкцію двигуна. Саме через те, що вкладиші Mersedes OM 601 є вкрай важливими частинами в конструкції двигуна внутрішнього згоряння, то увага до них звертається досить пильно. Потрібні якісні вкладки, які прослужать в автомобілі досить тривалий час.

У яких випадках варто замінити шатунні вкладиші

  • Якщо шатунні вкладиші зношуються, їх варто замінити як для хорошої роботи двигуна, так і для безпеки всього автомобіля.
  • Під час ремонту транспортного засобу може знадобитися встановлення нових вкладишів. Якщо вам знадобилося обслуговування шийок коленвала, то доведеться змінювати і вкладки, оскільки розмір цих шийок змінюється.

Якщо вам необхідні якісні шатунні вкладиші на двигун Mersedes OM 601, ви можете придбати їх у нас в магазині за доступними цінами.


Ширина подшипника 21,80 mm

Вкладиші

Кількість компонентів 8
Авторизація