Водяний насос OM 501, OM 502, OM 521, OM 541, OM 542, OM 941 для Mercedes Actros

Виробник: BF
Код товару: 5412001201
Наявність: В наявності
Артикул: 02-20160350100

  • 4.470₴
Якщо вам потрібно купити Водяний насос OM 501, OM 502, OM 521, OM 541, OM 542, OM 941 для Mercedes Actros, запрошуємо в наш магазин.

 

Для чого потрібен водяний насос в двигуні

 

Водяний насос в системі двигуна вантажівки відповідає за безперебійну циркуляцію рідини для охолодження вашого двигуна. Якщо водяна помпа знаходиться в несправному стані, ви можете зіткнутися з невеликими витоками охолоджуючої рідини або перегрівом самого ДВС.

Щоб виправити небезпечну для двигуна ситуацію, досить звернутися в нашу компанію і замовити Водяний насос OM 501, OM 502, OM 521, OM 541, OM 542, OM 941 для Mercedes Actros.

 

Як влаштована водяна помпа для ДВС

 

Водяна помпа в загальному вигляді має наступні конструктивні елементи:

 

·        корпус;

·        крильчатка;

·        сорочка охолодження;

·        сальник;

·        вал насоса;

·        підшипник;

·        маточина шківа.

 

У найбільш часто зустрічаючому варіанті це насос відцентрової різновидності. Корпус зазвичай виробляють з чавуну або алюмінієвого сплаву. За герметичність відповідають такі складові, як: корпус, крильчатка, сальник і вал. У корпусі проводиться надійне кріплення підшипників, вони забезпечують безперебійне обертання валу.

Тільки при правильній роботі всіх елементів автопомпи охолоджуюча рідина буде в потрібній кількості надходити в двигун авто. Для цього передбачено спеціалізований центральний канал.

Важливо, щоб крильчатка функціонувала правильно. Тільки в цьому випадку в насосі буде створюватися необхідний рівень робочого тиску. Воно і виштовхує рідину в трубку для водо розподілення і до патрубків клапанів випускного типу.

 

Чому краще зупинити вибір на оригінальному водяному насосі даного бренду

 

Тільки оригінальні водяні помпи для ДВС прослужать довше і набагато надійніше, ніж дешевші аналоги. Якщо сам водяний насос охолодження справний, проблеми можуть критися в наступних «зовнішніх» елементах:

 

·        прокладки головки циліндрів втратили герметичність;

·        шківи распредвалу або колінвалу зносилися;

·        клапани EGR протікають.

 

Перед установкою нової водяної помпи перевірте, чи все в порядку на сполучених робочих ділянках. Тільки так можна гарантувати, що водяний насос прослужить довго і без серйозних збоїв.

Авторизація