Масляний насос OM 457, OM 460 для Mercedes Axor

Виробник: BF
Код товару: 4571800801
Наявність: В наявності
Артикул: 02-20140345703

  • 9.353₴
Масляний насос OM 457, OM 460 для Mercedes Axor

Якісні запчастини - запорука тривалої експлуатації автомобіля. Якщо ваш автомобіль ламається частіше, ніж звичайно, виникають проблеми з двигуном, то, швидше за все, присутня поломка масляного насоса. Завдяки насосу двигун працює справно, проте якщо щось відбувається не так, автомобіль може глухнути. Також якісний справний масляний насос дозволяє деталям функціонувати найбільш злагоджено.

Функція мастильної системи вкрай важлива. Без цього деталі часто виходять з ладу і схильні до швидкого зносу. Перед покупкою насоса перевірте основні показники: якість масла, виключіть засмічення, проінспектуйте наявний масляний насос. Таким чином ви зрозумієте причину несправності.

Для чого потрібен масляний насос?

Масляний насос OM 457, OM 460 для Mercedes Axor необхідний для повного функціонування транспортного засобу. Він дозволяє змащувати деталі і підтримує роботу двигуна, а тому - і автомобіля в цілому. Система, що включає насос, мінімізує тертя і знос деталей ДВС, сприяє охолодженню і захисту металевих частин, змиває з поверхні деталей сторонні об'єкти.

Купити Масляний насос OM 457, OM 460 для Mercedes Axor можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо кращу продукцію за прийнятною вартістю. Адже без якісного масляного насоса двигун схильний швидше виходити з ладу. Купуйте продукцію в перевірених магазинах.

Інформація про продукт

Насос має наступні характеристики:

·        Застосовується з двигунами OM 501 /OM 502.

·        Підходить для SL, NG, NL, SG, EL автобусів, а також для F самоскидів.

·        Насоси виробляються з 2000 року.

Відправка масляного насоса здійснюється максимально швидко. У разі виникнення питань передзвоніть менеджерам. Вони вирішать виниклі проблеми. Пам'ятайте, що якісний насос і вчасно замінена деталь - запорука якісного ремонту автомобіля.

Авторизація