Втулки розпредвалу ОМ 366 /Mercedes OM 366

Виробник: Glyco
Код товару: 648-02
Наявність: В наявності
Артикул: A3520510010, A3210510112

  • 1.497₴
Втулки розпредвалу ОМ 366 / Mercedes OM 366

 

Втулки розпредвалу ОМ 366 постійно піддаються високим вібраційних навантажень, які викривляють і руйнують внутрішню поверхню цих деталей. В результаті обертання розпредвалу може відхилятися від центральної осі, що з часом здатне знизити його функціональність.

Причиною руйнування втулок є також нестача мастила, рясне засмічення підкапотного простору піском або дорожньої брудом, накопичення нагару і хімічних відкладень, експлуатація автомобіля в нештатних режимах, корозія.

Виявити пошкодження втулок можна шляхом візуального огляду. Як правило, він виявляє глибокі канавки, дрібні і великі подряпини, виїмки і задирки. Якщо в теплу пору року автомобіль експлуатується в приморській місцевості, то до стандартних дефектів нерідко додається інтенсивне засолювання.

Знос втулок може помітно прискоритися, якщо через міркувань економії або з інших причин власник машини залив в неї неякісне масло. Воно викличе посилену корозію металевих деталей і не буде забезпечувати досить легкого обертання распредвала. В результаті відбудеться не тільки хімічне, а й фізичне руйнування втулок.

Як показує досвід ремонтних робіт, єдино вірним шляхом усунення цих проблем є повна заміна деформованих компонентів на нові. Щоб купити втулки розпредвалу Mercedes OM 366, досить зробити один клік мишею. Наш інтернет-магазин практично моментально відправить вам ці запчастини за будь-якого вказаною адресою.

Ми поставляємо деталі, випущені багаторазово перевіреними виробниками, тому куплені у нас компоненти працюватимуть довго і безперебійно.

Якщо у клієнта з'являться будь-які питання з приводу установки і експлуатації втулок розпредвалу, то наші менеджери охоче на них дадуть відповідь.

Авторизація