Верхній набір прокладок ОМ 364/Mercedes OM 364, OM 364 LA

Хіт
Код: 658-02
Артикул: 3640104020
Виробник: Victor Reinz
В наявності
2.773₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Верхній набір прокладок ОМ 364/Mercedes OM 364, OM 364 LA

Верхній набір прокладок ОМ 364 / Mercedes OM 364, OM 364 LA

Щоб не помилитися у виборі, кожен власник вантажівки повинен знати, що входить в верхній набір прокладок ОМ 364. Важливо і правильно вибрати матеріал, з якого зроблені комплектуючі елементи. Зазвичай, набір прокладок складається з наступних частин: прокладки ГБЦ, прокладки, що визначається на корпусі термостата, прокладки колекторів, які беруть участь у випуску і впуску газів, каучуку, що визначається на форсунки, а також, що визначається на малос'емние ковпачки.

Вартість складових елементів визначається станом елементів, а також наявністю на складі. Важливий також тип елементів, а також фірма - виробник. Основна роль елемента - не допустити витік масла. Важливо, щоб елемент утримував тиск газів, що надходять з-під гумки. Відмінною особливістю елемента колектора, який бере участь у випуску газів, є те, що його роблять з металу. Тільки так він може стримати високий тиск газів, які надходять з-під випускного колектора. В основному група прокладок виконується з каучуку.

У набір верхніх прокладок Mercedes OM 364 також можуть входити унікальні складові. Все відносно типу двигуна і його компанії, його виробляє. З цієї причини набори прокладок підбираються за номером, вибитому на кришці двигуна.

Автолюбителі часто проводять заміну прокладок самостійно. Але щоб прокладки прослужили довше, і не сталося збоїв у роботі всього двигуна через неправильну установку, майстри автосервісу рекомендують довірити цю справу професіоналам. Запорука довгого життя мотора - його якісні комплектуючі.

Купити верхній набір прокладок Mercedes OM 364 можна через наш інтернет-ресурс. Набір не тільки якісний, але і відносно недорогий. Такий комплект особливо необхідний при ремонті двигуна або заміні головок блоків циліндра.

Відгуки про Верхній набір прокладок ОМ 364/Mercedes OM 364, OM 364 LA

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype