Стакан форсунки ОМ 366, ОМ 364 /Mercedes OM 366, OM 364

Виробник: OE Germany
Код товару: 700-02
Наявність: В наявності
Артикул: A3520170053

  • 318₴
Стакан форсунки ОМ 366, ОМ 364 / Mercedes OM 366, OM 364

Стакан форсунки ОМ 366 - важлива деталь двигуна, що потребує своєчасної заміни. За відсутності своєчасного ТО та виявлення зносу стаканів форсунки може вийти з ладу головка блоку циліндра ДВС через витік охолоджувальної рідини в результаті зносу такої деталі. Для усунення такої поломки може знадобитися дорогий ремонт. Щоб уникнути проблем у роботі двигуна авто німецького виробництва, слід купити стакан форсунки Mercedes OM 364 та встановити її на місце старої деталі

Причини поломки стакану форсунки двигуна

Така деталь, виготовлена з міцних металевих сплавів, піддається підвищеним навантаженням під час роботи двигуна:

  • дії високих температур;
  • температурних перепадів;
  • тертя;
  • дії нагару;
  • хімічної корозії

Всі ці фактори призводять до деформації склянки форсунки, в результаті чого рідина, що охолоджує, потрапляє в головку блоку циліндра.

Особливості заміни стаканів форсунки Mercedes OM 366

Заміну такої деталі слід довірити професіоналам, оскільки це трудомісткий процес, що потребує технічних знань та використання спеціальних інструментів. Автовласники машин цієї марки та власники автосервісів можуть купити стакан форсунки ОМ 364 в будь-якій кількості в інтернет-магазині для двигунів Mercedes.

Для пошуку потрібної деталі слід ввести в пошуковий рядок на сайті каталогу номер деталі та назву моделі автомобіля Mercedes. Після цього пошукова система автокаталогу одразу видасть потрібні результати. На оформлення пошуку стакану форсунки двигуна Мерседес піде лише кілька хвилин. У каталозі представлені лише деталі оригінального виробництва, на які є всі необхідні сертифікати якості. Доставка замовлення здійснюється оперативно, при оптових закупівлях корпоративні клієнти отримують знижку.

Авторизація