Розпилювач форсунки ОМ 364, ОМ 366 /Mercedes OM 364, OM 366

Код: 668-02
Артикул: DLLA142S1096
Виробник: OE.
В наявності
905₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Розпилювач форсунки ОМ 364, ОМ 366 /Mercedes OM 364, OM 366

Розпилювач форсунки ОМ 364, ОМ 366 / Mercedes OM 364, OM 366

У паливній системі дизельного двигуна форсунка відіграє важливу роль. Від її справності залежать тонкість подрібнення палива та його подальший розподіл камери згоряння.

Розпилювач форсунки, що знаходиться в цій камері, відчуває регулярні механічні і температурні навантаження. Він досить швидко зношується від постійної вібрації двигуна та від надмірної експлуатації на холостому ходу. Згодом це призводить до падіння ефективності розпилювача, що відбивається на продуктивності двигуна, підвищує димність вихлопів, негативно впливає на потужність, тягу та економічність.

Щоб запобігти такому розвитку подій, потрібно своєчасно купити розпилювач форсунки ОМ 366 і встановити замість пошкодженого. Ця досить проста технічна процедура принесе вражаючий результат. Вона покращить подачу палива до розрахункових параметрів та підвищить ефективність мотора.

Виявивши необхідність купити розпилювач ОМ 364, достатньо відвідати наш інтернет-магазин. У нас завжди є розпилювачі для дизелів різних модифікацій. При цьому ви можете не сумніватися, що купите у нас справжню, а не контрафактну деталь.

Щоб замовити розпилювач Mercedes OM 366, достатньо одного кліка. Ми миттєво надішлемо його вам і уважно простежимо, щоб він був доставлений у найкоротші терміни.

Ви можете замовити розпилювач Mercedes OM 364 у нашому інтернет-магазині, навіть якщо ваш автопарк обслуговує віддалений від міста об'єкт. Наші менеджери подбають про те, щоб нову запчастину привезли до будь-якого населеного пункту.

При необхідності ми дамо докладні консультації щодо встановлення та експлуатації купленого у нас розпилювача. Він повністю залишить у минулому всі проблеми з подачею палива до циліндра.

Відгуки про Розпилювач форсунки ОМ 364, ОМ 366 /Mercedes OM 364, OM 366

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype