Прокладка клапанної кришки ОМ 366 /Mercedes OM 366

Виробник: Victor Reinz
Код товару: 647-02
Наявність: В наявності
Артикул: A3660160321

  • 605₴
Прокладка клапанної кришки ОМ 366 / Mercedes OM 366

Автомобілі від німецьких виробників, як правило, займають лідируючі місця за надійністю та комфортом. Особливо хотілося б відзначити основні агрегати, які безпосередньо відповідають за роботу машини в цілому. До цієї категорії належить двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Мотори автомобілів Mercedes відрізняються тривалим періодом служби та простотою ремонту. Але під час експлуатації будь-якому двигуну потрібно проведення технічного обслуговування (ТО). А також виникають ситуації, що вимагають здійснення позапланового ремонту через поломки. Замовити товари та розхідники для ремонту або ТО можна за адресою, вказаною на нашому сайті.

Прокладка клапанної кришки ОМ 366

Проведення окремого етапу налаштування або ремонту потребує розбирання певних вузлів. Як правило, під час зворотного монтажу необхідно встановлювати нові прокладки та інші додаткові елементи. Купити прокладку клапанної кришки Mercedes OM 366 від виробника можна у нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Так як будь-який ДВС для автомобілів Mercedes розрахований на заміну тільки оригінальних запчастин, не сертифікована продукція, варіант швидкої поломки та додаткових витрат. Замовивши товар у нас, ви отримуєте оригінальний виріб, гарантію якості та запасні частини, які точно підійдуть саме до вашого типу двигуна. Від вас вимагається Vin код та найменування запчастини.

Особливо це стосується гумотехнічних виробів, які відповідають за герметичність масляних чи рідинних сполук. Купити прокладку клапанної кришки ОМ 366 або проконсультуватися зі спеціалістом ви можете за телефонами, вказаними на сайті магазину. У нас завжди помірна цінова політика та широкий асортимент товару. Працюйте із професіоналами.

Авторизація