Масляний радіатор ОМ 366, теплообмінник Mercedes OM 366

Виробник: OE Germany
Код товару: 684-02
Наявність: В наявності
Артикул: A3661803865

  • 4.153₴
Масляний радіатор ОМ 366, теплообмінник Mercedes OM 366

Теплообмінники автомобілів Mercedes відповідає за підтримку оптимальної температури мастила в ДВС, а також за підтримку комфортної температури в салоні. Під час експлуатації відбувається знос таких вузлів і потрібне встановлення нових теплообмінників.

Автосервіси та автовласники можуть купити новий теплообмінник для Mercedes OM 366 у спеціалізованому інтернет-магазині на вигідних умовах.

Види теплообмінників

Німецький виробник встановлює на різних класах Мерседесів радіатори для охолодження мастила у двигунах різних видів. Вони можуть бути кожухотрубні або пластинчасті, а також відрізнятися розмірними параметрами.

У каталозі представлений великий вибір різних конструкцій радіаторів для охолодження моторного масла та опалення салону. Можна замовити систему охолодження силового агрегату різних видів:

  • маленького;
  • середнього;
  • великого.

Усі представлені запчастини мають сертифікати якості. Закупівля таких деталей забезпечить СТО ходовими запчастинами, які часто доводиться змінювати в Мерседесах. Автовласники зможуть купити оперативно теплообмінник Мерседес ОМ 366 потрібного типу, не витрачаючи час та сили на його пошук.

Як зробити замовлення

Щоб замовити масляний радіатор Мерседес ОМ 366 потрібного типу слід просто ввести в поле пошукової системи точну назву такої деталі, а потім оформити покупку. Усі заявки обробляються оперативно максимально короткі терміни. Замовлення приймаються з усіх українських регіонів. Доставка здійснюється максимально короткий час.

Інтернет-магазин пропонує великий вибір запчастин для Mercedes різних модифікацій за вигідними розцінками. Використання якісних деталей дозволить підтримати автомобіль у робочому стані протягом тривалого періоду часу.

Авторизація