Кільця компресора ОМ 366 /Mercedes OM 366

Виробник: Goetze
Код товару: 651-02
Наявність: В наявності
Артикул: 0874260000

  • 427₴


Стислі характеристики
Діаметр циліндру 88,0 mm
Висота кільця 1) - 2,5 mm 2) - 2,5 mm 3) - 4,0 mm
Всі характеристики


Кільця компресора ОМ 366 / Mercedes OM 366

Систематичне технічне обслуговування або ремонт компресора Mercedes часто не обходиться без заміни кілець компресора. Кільця компресора Mercedes OM 366 - витратний матеріал, що підлягає регулярній заміні, тому що від зношування кілець безпосередньо залежить рівень тиску в циліндрах. Погане прилягання, заклинювання або жолоблення кілець компресора ОМ 366 значно скорочує експлуатаційний ресурс автомобіля. Щоб ваш Mercedes якомога довше радував вас своєю бездоганною роботою, купуйте тільки якісні кільця компресора ОМ 366 у офіційних продавців, що зарекомендували себе.

Адже, заощадивши на витратних матеріалах, навіть на таких як кільця, ви наражаєте свій транспортний засіб на великий ризик. Стабільно високий тиск у циліндрах Mercedes забезпечує хорошу швидкість транспортного засобу та загальну безперебійну роботу всього двигуна Mercedes.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити кільця компресора Mercedes OM 366 на найпопулярніші моделі. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які можуть документально підтвердити відповідність продукції, що пропонується вимогам якості та безпеки. Щоб підібрати підходящі кільця компресора ОМ 366, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, які у зручний для вас час завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання. Крім якості нашої продукції, ви завжди може бути впевнені в наших цінах.

Ми працюємо безпосередньо з постачальниками, а це означає, що ми не включаємо до ціни додаткових надбавок. Якщо ви зацікавлені у бездоганній роботі двигуна вашого Mercedes, купуйте лише якісні розхідники.


Кільця поршневі

Діаметр циліндру 88,0 mm
Висота кільця 1) - 2,5 mm 2) - 2,5 mm 3) - 4,0 mm
Авторизація