Вкладиші шатуна MAN D 2066, D 2676 LF /LOH для MAN TGA, Neoplan

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 51024106698, 51024106692
Наявність: В наявності

  • 1.025₴


Стислі характеристики
Кількість компонентів 2
Ширина вкладиша 36,20 mm
Всі характеристики


Вкладиші шатуна MAN D 2066, D 2676 LF /LOH для MAN TGA, Neoplan, 51024106698, 51024106692

Шатунні вкладиші рухаються разом з колінчастим валом, змушуючи його обертатися. Колінчастий вал, в свою ж чергу, змушує рухатися сам маховик. Для того, щоб забезпечити мінімальне тертя і знос вузла потрібен саме шатунний вкладиш. Це його основне застосування.

 

Для чого він потрібен

 

Якщо ви хочете купити Вкладиші шатуна MAN D 2066, D 2676 LF /LOH для MAN TGA, Neoplan, то потрібно знати, як він працює. Щоб колінвал мав можливість обертатися, застосовується шатунний вкладиш. Сам процес прокрутки відбувається шляхом згоряння палива в кількох циліндрах автомобіля. Але потрібно розуміти, що сильне тертя може викликати несправність всієї системи. Тому необхідно це саме тертя зменшити до оптимальних значень. Тобто, нам необхідно зменшити зіткнення деталей один з одним. У зв'язку з цим шатунний вкладиш покривається спеціальним мастилом. Тому тертя зменшується і дозволяє колінчастому валу працювати на менший знос.

 

Матеріали виготовлення

 

Можна сказати, Вкладиші шатуна MAN D 2066, D 2676 LF /LOH для MAN TGA, Neoplan має смугу зі сталі, на якій нанесено спеціальне антифрикційне покриття. Це покриття зазвичай складається з різних сплавів металу. Основа береться алюмінієва, мідна або свинцева. Якщо брати сплави міді і алюмінію, то вони є по суті рівноцінними в зв'язку зі своїми характеристика. Якщо ж брати алюмінієвий сплав або олов'яний, то вони відрізняються тим, що більш добре можуть працювати з шийкою вала. Тобто, знос відбувається набагато повільніше, і шийка приходить в непридатність набагато пізніше.

 

Як влаштований шатунний вкладиш

 

Потрібно відзначити те, що шатунні вкладиші працюють саме зовні. Сама деталь складається з двох половин - верхньої і нижньої. Ці половини представляють собою півкільця:

 

·        Верхня частина часто має короткі робочі процеси, але при цьому вона піддається більшому тиску

·        Нижня частина ж бере на себе тривалі навантаження, але розподілені рівномірно в часі.

 

Купити якісні Вкладиші шатуна MAN D 2066, D 2676 LF /LOH для MAN TGA, Neoplan для вантажного автомобіля можна у нас на сайті.


Вкладиші

Кількість компонентів 2
Ширина вкладиша 36,20 mm
Авторизація