Масляний теплообмінник MAN D 2676 /D 2066 для MAN TGX, TGA, TGS

Виробник: BF
Код товару: 51056017176
Наявність: В наявності
Артикул: 02-20190220661

  • 5.215₴
Масляний теплообмінник MAN D 2676 /D 2066 для MAN TGX, TGA, TGS, 51056017176

Масляний радіатор автомобільного двигуна являє собою сукупність трубок, відвідних тепло, і пластин. Потрапляючи в цю конструкцію, машинне масло ефективно охолоджується до тієї температури, яка не становить небезпеки для стабільного функціонування вузлів і агрегатів.

Різновиди масляних радіаторів

Автозаводи випускають на ринок радіатори як з природним, так і з примусовим принципом охолодження. У другому випадку процес підтримується спеціально вбудованої турбіною. Вона нагнітає інтенсивний потік повітря, суттєво прискорює процес відбирання у масла надмірного нагріву.

У нових або мало зношених маслопроводящіх магістралях радіатора ніякі застої і закупорювання труб не відбуваються. При цьому під час профілактики відпрацьоване масло вдається злити практично без залишку.

Наслідки зносу масляного радіатора

Якщо ж радіатор продірявився, його труби зносилися і більше не справляються з безперебійної циркуляцією масла, то цілком вірогідні наступні небезпечні явища:

·        необоротне засмічення магістралей на окремих їх ділянках;

·        перегрів масла;

·        порушення нормального температурного режиму роботи силової установки;

·        істотне зниження ресурсу всього двигуна;

·        падіння тиску в системі маслоохлажденія.

Своєчасна заміна радіатора на новий

Ніякі спроби залатати продірявився масляний радіатор і тим самим відновити в ньому нормальне звернення мастильного речовини не призводять до бажаного результату. Стара зношена система буде постійно давати нові протікання в найнесподіваніших місцях, тим самим змушуючи регулярно знімати машину з рейсу.

 

Ми пропонуємо ефективно усунути цю проблему шляхом установки абсолютно нового аналога. Замовити Масляний теплообмінник MAN D 2676 /D 2066 для MAN TGX, TGA, TGS у нас можна фактично одним кліком мишки. Ми гарантуємо, що автовласник, який вирішив купити Масляний теплообмінник MAN D 2676 /D 2066 для MAN TGX, TGA, TGS на нашому сайті, отримає агрегат найвищої якості, здатний надовго позбавити від будь-яких обридлих проблем з охолодженням машинного масла.

Авторизація