Гільза Івеко/Iveco Stralis, Trakker, Eurotrakker для двигуна Iveco F3BE

Код: 504094025
Артикул: 115-89900110
Виробник: Kolbenschmidt
В наявності
2.876₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Гільза Івеко/Iveco Stralis, Trakker, Eurotrakker для двигуна Iveco F3BE

Гільза Івеко/Iveco Stralis, Trakker, Eurotrakker для двигуна Iveco F3BE, 504094025

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити і купити Гільза Івеко/Iveco Stralis, Trakker, Eurotrakker для двигуна Iveco F3BE.

Особливості експлуатації та заміни гільз циліндра

На деяких моделях двигунів F3A /F3B є конструктивний дефект, пов`язаний з гільзами циліндра. Виявляється він зазвичай після першого капітального ремонту двигуна. Симптоматика проявляється наступним чином:

1.     Прогорають прокладки.

2.     Починаються проблеми в роботі двигуна.

У деяких майстернях звалюють все на те, що гільзи циліндрів, що встановлюються при капітальному ремонті, не є оригінальними. Через що со-часом, гільза починає "просідати". Це вірно лише частково. Насправді проблема криється в іншому.

В чому суть?

Заміну гільз циліндра можна довіряти дилетантам. Капітальний ремонт двигуна F3A /F3B вимагає заміни поршневої групи і болтів кріплення. Більш того, для деяких двигунів встановлено заборону на повторне використання старих болтів. Якщо порушити цю заборону, то проблеми не змусять себе довго чекати.

Другою проблемою є "підгонка" нестандартних комплектуючих до двигуна. Цього робити не можна. Якщо ви міняєте гільзу циліндра, то і поршневу групу варто підбирати того ж виробника. З болтами кріплень потрібно поводитися дуже акуратно. Особливо це стосується тієї частини, де починають затягувати головки. Будь-яке порушення технології призведе до проблем в процесі подальшої експлуатації.

Тому, перш ніж замовити Гільза Івеко/Iveco Stralis, Trakker, Eurotrakker для двигуна Iveco F3BE на нашому сайті, переконайтеся в тому, що ви купуєте відповідні деталі. Навіть якщо вибір зроблений правильно, дилетант зможе звести нанівець весь сенс капітального ремонту двигуна. Довіряйте цю роботу професіоналам.

Відгуки про Гільза Івеко/Iveco Stralis, Trakker, Eurotrakker для двигуна Iveco F3BE

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype