Вкладиші шатуна Дойц 913 /Deutz 913, Deutz BF4 6 L 913

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 611-02
Наявність: В наявності
Артикул: 02235183, 02235202, 02235203, 04232679

  • 435₴


Доступні варіанти

Стислі характеристики
Кількість компонентів 2
Ширина вкладиша 25,0 mm
Всі характеристики


Вкладиші шатуна Дойц 913 /Deutz 913, Deutz BF4 6 L 913

Важко знайти таку сферу економіки, де не використовуються дизельні двигуни знаменитої німецької фірми Дойц. Завдяки їм працює пасажирський і вантажний транспорт, виробляється електричний струм, функціонує залізниця.

Ось чому вкрай важливо стежити за тим, щоб вкладиші шатуна Deutz 913 завжди були в ідеальному стані. Занадто багато залежить від них в робочому циклі мотора, щоб можна було знехтувати з'явилися на них тріщинах, раковинах і сильних шорсткостях. Ці та подібні дефекти говорять про те, що подальша експлуатація підшипників ковзання чревата миттєвим виходом з ладу двигуна і серйозним руйнуванням його агрегатів.

У нашому інтернет-магазині можна купити вкладиші шатуна Дойц 913 для будь-якої модифікація цього двигуна. Ми торгуємо запчастинами, виробленими і поставленими тільки ретельно перевіреними партнерами. Це вигідно відрізняє нас від сірих постачальників, а також дає нашим клієнтам гарантію того, що їхня техніка не постраждає від установки контрафактних деталей.

У нас на складі завжди є великий запас, що дозволить миттєво поставити покупцеві обрані ним деталі. При бажанні він може не тільки купити вкладиші шатуна Deutz 913, але і отримати у наших менеджерів докладну консультацію з усіх питань монтажу, використання і обслуговування цих деталей.

Не можна забувати про те, що справні вкладиші шатуна Дойц 913 при всій їх порівняно невисокій вартості служать запорукою того, що весь двигун Дойц вірою і правдою служитиме, виконуючи покладені на нього завдання.

Фізичний знос постійно зазнають величезні навантаження вкладишів часто настає набагато раніше, ніж проводиться планове обслуговування мотора. Зателефонуйте або напишіть нам, і вам не доведеться оплачувати відновлення колінвалу і розбитого ним мотора.


Вкладиші

Кількість компонентів 2
Ширина вкладиша 25,0 mm
Авторизація