Вкладиші корінні Дойц 913 /Deutz 913, Deutz F 4 6 L 913

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 612-02
Наявність: В наявності
Артикул: 02230609, 02235185, 04231079

  • 547₴


Доступні варіанти

Стислі характеристики
Кількість компонентів 2
Ширина вкладиша 25,0 mm
Всі характеристики


Вкладиші корінні Дойц 913 /Deutz 913, Deutz F 4 6 L 913

Вкладиші колінвалу бувають двох видів. Шатунні розташовуються в проміжку, що розділяє шатуни клонували і його шийку. Корінні виконують походжу функцію, однак знаходяться в пазу між колінвалом і зоною, де він перетинає двигун внутрішнього згоряння.

Вкладиші корінні Deutz 913 фактично представляють собою підшипники ковзання. Вони здатні зменшувати силу тертя і працювати в умовах величезних навантажень, що виникають в області між шатуном і шийкою.

Основним доводом для заміни вкладишів є їх сильне зношування в процесі роботи. Ось чому існує неминуча необхідність регулярно оновлювати вкладиші в залежності від режиму експлуатації двигуна.

Поверхні шийок вкладишів схильні до дуже сильного стирання, що призводить до збільшення зазору. Це, в свою чергу, призводить до появи люфту колінвалу і зниження подачі масла унаслідок сильного падіння тиску. В кінцевому підсумку двигун виходить з ладу, і на його ремонт доводиться витрачати чималі кошти.

У нашому Інтернет-магазині завжди можна купити вкладиші корінні Дойц 913, після чого ми подбаємо про те, щоб вони були доставлені клієнтові в найстисліші терміни.

У нас на складі завжди є вкладиші корінні двигуна Deutz 913 для будь-яких моделей цього німецького дизеля. Достатньо лише повідомити нашим менеджерам марку мотора, і вони моментально оформлять покупку і вишлють вам необхідну запчастину.

Важливо відзначити, що ми пропонуємо купити вкладиші корінні Deutz 913 тільки перевірених виробників, що дозволяє клієнтам твердо розраховувати на довговічність і надійність цих виконують важливу функцію деталей. При необхідності ми надамо детальну консультацію з усіх питань їх монтажу, подальшої експлуатації та обслуговування.


Вкладиші

Кількість компонентів 2
Ширина вкладиша 25,0 mm
Авторизація