Прокладки Дойц 913, 912 /Deutz 913, Deutz F4 6 L 912 верхній набір

Виробник: Victor Reinz
Код товару: 600-02
Наявність: В наявності
Артикул: 02931476, 02928994, 02910048

  • 411₴
Прокладки Дойц 913, 912 /Deutz 913, Deutz F4 6 L 912 верхній набір

Сучасний двигун складається з безлічі компонентів. Його продуктивність залежить від того, наскільки щільно стикуються деякі деталі і вузли. Герметичність їх з'єднань забезпечують спеціальні прокладки.

При всій своїй надійності і довговічності прокладки Deutz 913 верхній набір досить швидко зношуються. Це відбувається багато в чому через низької або високої температури і фізичних навантажень, яким піддаються ущільнювачі. Свій внесок в їх руйнування може внести і атмосфера, якщо вона містить морські випаровування, хімічно активні гази або агресивні заводські вихлопи.

На певному етапі зносу прокладок виникає небезпека потрапляння в мотор дорожнього пилу, проникнення в нього вологи і технічних рідин. Це може привести до зниження ефективності силового агрегату, пошкодження і руйнування його компонентів.

Щоб не допустити подібного розвитку подій, необхідно своєчасно замінити прокладки Дойц 913 (верхній набір). Установка нових ущільнювачів повністю виключить витік з мотора важливих для його роботи речовин і запобіжить просочування в нього води.

Якщо ви вирішили зробити технічне обслуговування мотора або його плановий ремонт, то обов'язково зв'яжіться з менеджерами нашого Інтернет-магазину. Вони запропонують вам купити прокладки Deutz 912 (верхній набір) за найвигіднішою на ринку ціною.

При необхідності ви отримаєте докладні інструкції по установці нових прокладок і оцінці їх поточного стану. Ми гарантуємо, що куплені у нас прокладки Дойц 912 (верхній набір) будуть виконувати свої функції довго і бездоганно.

Ми активно співпрацюємо з усіма поштовими фірмами і тому доставимо вашу покупку по будь-якою адресою в Києві або іншому місті в найстисліші терміни.

Авторизація