Півкільця колінвалу Дойц 913, 912 /Deutz 912, 913

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 781-02
Наявність: В наявності
Артикул: 02230181, 4232786, 02230170

  • 894₴
Півкільця колінвалу Дойц 913, 912 /Deutz 912, 913
 

Недопущення люфту колінчастого вала

Вихід дизельного двигуна на розрахунковий режим роботи може відбутися тільки за тієї умови, що його колінчастий вал функціонує, не відчуваючи суттєвого осьового зсуву. Завдання щодо забезпечення стабільного положення коленвала вирішують наполегливі півкільця. У нашому інтернет-магазині можна купити півкільця колінвалу Deutz 912, 913 з доставкою в будь-який населений пункт.

Наполегливі півкільця колінчастого вала є підшипники ковзання. Залежно від використаного при виробництві сировини півкільця можуть бути:

  • бронзовими;
  • сталеалюміневимі;
  • металлокерамическими.

Основні ознаки зносу

Півкільця встановлюються на опору задньої або однієї з середніх корінних шийок колінчастого вала. У своєчасно і ретельно відрегульована двигуні дані деталі зношуються рівномірно, повільно і передбачувано. В процесі проведення профілактики мотора вони без праці знімаються, після чого так само просто встановлюються на посадочні місця.

Якщо ж двигун не обслуговується належним чином, то з великою ймовірністю відбувається критично сильний знос антифрикционного покриття півкілець. У підсумку помітно підвищується сила тертя, також не виключено викривлення борозенок, призначених для швидкої подачі масла. При подальшому відмову від капітального ремонту мотора на напівкільці може статися деформація технологічних отворів і фіксують штифтів, які не допускають провертання підшипників ковзання.

Ось чому не варто зволікати з заміною цих запчастин в разі повного вироблення їх заводського ресурсу. Замовити півкільця колінвалу Дойц 913, 912 в нашому інтернет-магазині можна одним кліком мишки. Установка їх замість зношених компонентів дозволить істотно підвищити ефективність силової установки і комфортність експлуатації вашої техніки.

Авторизація