Насос підкачки Дойц 913 /Deutz 913, Deutz BF 4 L 913

Виробник: Pierburg
Код товару: 669-02
Наявність: В наявності
Артикул: 04230566, 04157603, 04231021

  • 1.877₴
Насос підкачки Дойц 913 /Deutz 913, Deutz BF 4 L 913

Висока вразливість паливної системи

Паливна система сучасного дизельного мотора являє собою сукупність високотехнологічних вузлів і агрегатів. Їм потрібен регулярний контроль, так як деякі деталі досить швидко зношуються, особливо в жаркому і вологому кліматі. Їх працездатність також помітно погіршиться, якщо техніка була хоча б один раз заправлена ​​неякісним або кустарно приготованим пальним. Це цілком може статися як у глухій провінції, так і в обласному центрі і навіть в столиці.

Природно, що повністю виключити потрапляння в бак дешевого, низькосортного або розведеного шкідливими хімічними добавками палива неможливо. Це означає, що рано чи пізно дизельний двигун почне працювати з перебоями, його тягові характеристики погіршаться, і в кінцевому підсумку власнику транспортної компанії доведеться вишукувати кошти на проведення позапланового технічного огляду та усунення виявлених несправностей.

Швидкий ремонт в дорозі і своєчасна профілактика

Щоб запобігти будь-яким нештатні ситуації, до яких призводить вихід з ладу паливної системи, є сенс придбати насос підкачки Deutz 913. Постійно маючи його під рукою, співробітник автотранспортного підприємства може сміливо відправлятися в найдальший рейс, в тому числі в ті місця, де немає великих ремонтних майстерень і професійних автослюсарів. При перших же відмовах паливної системи водій замінить засмітився або зламався насос новим і впевнено продовжить шлях.

Насос підкачки Дойц 913 можна міняти і не чекаючи, поки він вийде з ладу під впливом погано очищеного пального. Така профілактика, яка проводиться після кожних п'яти-десяти тисяч км, повністю позбавить від проблем, що породжуються дешевої соляркою.

У нашому інтеренет-магазині можна купити насос підкачки Deutz B / F 4 L 913 в будь-який час дня і ночі, і він буде доставлений клієнтові в найстисліші терміни.

Авторизація