Вкладиші шатуна Дойц 912 /Deutz 912, Deutz F4 6 L 912

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 609-02
Наявність: В наявності
Артикул: 02137750, 02137751, 02137752, 04231057

  • 394₴


Доступні варіанти

Стислі характеристики
Ширина подшипника 25,0 mm
Кількість компонентів 2
Всі характеристики


Вкладиші шатуна Дойц 912 / Deutz 912, Deutz F4 6 L 912

 

Спочатку може здатися, що вкладиші шатуна Deutz 912 виглядають як звичайні шаблонні деталі, але, проте така думка дуже оманливе. Їх поломка може спричинити за собою відмову двигуна і як наслідок дуже дорогий ремонт.

Шатунні вкладиші на двигуні Deutz 912 всього лише виглядають простими. Насправді ж це високотехнологічні вироби, вони складаються з непростих багатокомпонентних матеріалів. Також особливе значення при виготовленні має геометрія певних типів і правильні заміри.

Що складаються з верхнього і нижнього півкілець корінні вкладиші підтримують колінвал і полегшують його обертання. Верхнє півкільце на внутрішній поверхні має виїмку для змащення і проріз, через який подається масло. Ставляться вони в циліндровий блок.

Вкладиші змушують шийку шатуна рухатися. Вона відповідає за обертання коленвала.

У движку Дойц 912 вкладиші стоять в нижній головці шатуна. А втулки у верхній головки шатуна відповідають за рух поршневого пальця, який забезпечує з'єднання поршня і шатуна. Вкладиші распредвала підтримують розподільний вал і дозволяють йому обертатися, їх встановлюють на верх циліндрового блоку.

Шатун перетворює поступальний рух поршня в обертальний рух коленвала.

При виробництві вкладишів шатунних підшипників для движка Deutz використовується стрічка зі сталі. Вона покривається шаром свинцевої бронзи і тонким шаром сплавів зі свинцю. Взаємозамінні як верхні, так і нижні вкладиші шатунних підшипників.

 

Зараз можливість покупки запчастин стала набагато простіше, кожен може вибрати зручний для себе спосіб. Самий распространённий- замовлення запчастин в інтернет магазині. Замовити запчастини через інтернет можна перебуваючи в будь-якому місті. Потрібно всього лише відвідати інтернет магазин і зробити заявку на цікавить вас.


Ширина подшипника 25,0 mm

Вкладиші

Кількість компонентів 2
Авторизація