Комплект прокладок Дойц 912 /Deutz F 4L 912

Виробник: OE.
Код товару: 703-02
Наявність: В наявності
Артикул: 02928974, 02929649, 02910183

  • 3.765₴
Комплект прокладок Дойц 912 / Deutz F 4L 912

 

Навіть при самому ретельному догляді за технікою, ремонту не уникнути. Коли ж цю процедуру відкласти неможливо, встає важливе питання, а саме - як же правильно вибрати необхідний комплект прокладок Дойц?

Важливо пам'ятати, що для правильного підбору необхідного комплекту слід знати серійний номер двигуна. Слід звертати увагу також на всі цифри, так як в загальному переліку представлено дуже багато моделей двигуна Deutz. При цьому, дана марка представлена ​​для різних типів транспорту, в тому числі спеціальної, вантажної і сільськогосподарської техніки.

Найчастіше набагато простіше купити повний набір прокладок Дойц 912, ніж купувати кожен раз певну прокладку. При цьому різновидів неймовірно багато. Слід розуміти, що деталей двигуна, як і необхідних елементів для ремонту неймовірно багато. Можуть бути прокладки:

 

клапанної кришки;

колекторів;

масляного піддону;

головки блоку;

газорозподільного механізму;

Комплекти прокладок також можуть бути декількох видів, наприклад ремонтний комплект низу і верху двигуна. При покупці слід проконсультуватися з фахівцем, щоб уточнити склад конкретного набору. Зрозуміло, це не весь перелік прокладок, використовуваних в двигуні.

Здійснювати покупку необов'язково особисто в магазині. Придбати необхідні прокладки можна на сайті. У даного способу є незаперечна перевага - після вказівки моделі двигуна певної марки в каталозі залишаються тільки прокладки і їх комплекти, які підходять саме для цього транспортного засобу. До того ж покупка через сайт позбавить від необхідності витрачати час на пошук. Необхідний набір при оплаті доставки привезуть прямо до будинку.

Після з'ясування всіх нюансів можна сміливо купити комплект прокладок Deutz F 4L 912 і приступити до ремонту вашої техніки.

Авторизація