Гільза Дойц 912 /Deutz 912, Deutz F4 6 L 912

Виробник: OE Germany
Код товару: 602-02
Наявність: В наявності
Артикул: 04231497, 04157403, 04157763

  • 1.985₴


Стислі характеристики
Діаметр циліндру 100,0 mm
Зовнішній діаметр 110,0 mm
Загальна довжина 222,3 mm
Всі характеристики


Гільза Deutz 912 запресовується в блок мотора для того, щоб підвищити ремонтопридатність циліндра і його стійкість до зношування. Метод гільзування приносить відчутну економію, оскільки позбавляє від необхідності міняти дорогі вузли мотора.

Гільза Дойц 912 являє собою ремонтну втулку, яка монтується при виявленні в циліндрі пробоїн, глибоких задирака, борозен та інших пошкоджень.

Перед установкою гільзи проводиться розточування циліндра. При цьому важливо не тільки дотриматися розмірність, але і зберегти геометрично правильну циліндричну форму. В іншому випадку гільза двигуна Deutz 912, щільно примикаючи до стінок, повторить всі їх відхилення від норми.

Гільза двигуна Deutz 912 являє собою витратний матеріал, який бере на себе основну частку руйнівних механічних і температурних впливів. Вона захищає блок циліндра від:

 

газової корозії;

стирання поршневими кільцями;

детонацій робочої суміші;

низькоякісної мастила;

деформацій через перегрів і перевантажень.

 

Зазвичай гільзи циліндрів виробляються з сірого чавуну з додаванням нікелю, міді і титану. Робоча частина гільзи загартовується високочастотним струмом, після чого шліфується і полірується. Від того, наскільки точно дотримується технологічний регламент виготовлення гільзи, залежать її надійність і довговічність.

У нашому інтернет-магазині продаються гільзи Deutz 912 найвищої якості, здатна витримати екстремальні умови експлуатації. Ви можете купити у нас цю деталь буквально за хвилину. Ми готові доставити її по будь-якою адресою в Києві або будь-якому іншому населеному пункті. Наш менеджер охоче проконсультує вас щодо

 

розточування;

хонингования;

сухого та мокрого запрессовки;

будь-яких інших питань підготовки циліндра до гільзуванням.

 

Напишіть або зателефонуйте нам, і ми обов'язково надамо всю цікаву для вас інформацію про підбір гільзи і її установці в блок циліндрів.


Гільза

Діаметр циліндру 100,0 mm
Зовнішній діаметр 110,0 mm
Діаметр бурта 120,0 mm

Поршень

Загальна довжина 222,3 mm
Авторизація