Термостат Дойц 1013 /Deutz 1013, Deutz BF 6 M 1013

Код: 655-02
Артикул: 04224846, 04224841
Виробник: Mahle
В наявності
658₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Термостат Дойц 1013 /Deutz 1013, Deutz BF 6 M 1013

Термостат Дойц 1013 / Deutz 1013, Deutz BF 6 M 1013

У процесі роботи дизельний двигун виділяє дуже багато тепла. У результаті його вузли та агрегати сильно нагріваються і тому потребують швидкого охолодження. Ось чому ні в поїздку в межах міста, ні на далекі відстані не можна вирушати, не переконавшись у стовідсотковій справності системи охолодження двигуна. Від її стану залежить ефективність, працездатність, надійність і довговічність силового агрегату.

Великий та малий кола охолодження

Важливим елементом системи охолодження термостат. Він ділить її на велике і мале кола, тим самим підтримуючи необхідну температуру, запобігаючи перегріву мотора і не допускаючи надмірної витрати палива.

Якщо температура рідини, що охолоджує, низька і тому її не потрібно направляти в радіатор, то термостат Дойц 1013 обмежить циркуляцію антифризу малим колом. У результаті двигун швидко розігріється до необхідної температури, що особливо важливо взимку після нічної стоянки на вулиці або в холодному гаражі.

Напрямок всієї рідини в радіатор

Через деякий час після початку роботи двигуна його температура підніметься до того рівня, на якому продуктивність циліндрів і витрата пального виявляться оптимальними. У цей момент термостат відкриє клапан, що дозволяє розігрітому охолоджувачу з малого кола змішуватись з холодними масами рідини, що знаходяться у великому колі.

Якщо двигунові знадобиться більш інтенсивне охолодження, що трапляється в утруднених умовах руху техніки, то термостат повністю перекриє невелике коло охолодження, і вся рідина буде проходити повний цикл скидання температури. Своєчасне спрацьовування термостата особливо важливе для підтримки працездатності тієї техніки, яка експлуатується при високих навантаженнях або в гірській місцевості.

Найкращий вибір на всі випадки життя

У нашому інтернет-магазині можна купити термостат Deutz 1013 вищої якості, який дозволить комерційному транспорту безвідмовно здійснювати поїздки в будь-яких погодних умовах, у будь-якому швидкісному режимі, найскладнішому ландшафті і на будь-які відстані.

Зателефонуйте або напишіть нам, і наші консультанти охоче допоможуть вам купити термостат двигуна Deutz 1013, а також надішлють його за вказаною адресою.

Відгуки про Термостат Дойц 1013 /Deutz 1013, Deutz BF 6 M 1013

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype