Вкладиші шатуна ДАФ, DAF XF 95, XF 250, DAF XF 355

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 659-02
Наявність: В наявності
Артикул: 1290488

  • 2.730₴


Доступні варіанти

Стислі характеристики
Ширина подшипника 39,0 mm
Кількість компонентів 12
Всі характеристики


Вкладиші шатуна DAF, DAF XF 95, XF 250, DAF XF 355

 

Шатунні вкладиші називають підшипники ковзання, які встановлюються в місцях з'єднання шатунів з колінчастим валом. Через те, що вузли та агрегати автомобільного двигуна сильно нагріваються і постійно зазнають високих навантажень, шатунні вкладиші DAF XF 355 повинні бути стійкими до високої температури та стирання.

Цією важливою властивістю їх наділяє ретельно продумана конструкція. Вкладиші мають багатошарову структуру з основою із сталевої пластини. На неї нанесено антифрикційне покриття з м'яких матеріалів, що дозволяє зменшити тертя. Верхній шар вкладиша є подушкою, що поглинає мікрочастинки металу, що відокремлюються від колінвала. Завдяки своїм особливим механічним властивостям цей шар не допускає заклинювання шатунів і появи на тертьових деталях задирок.

Шатунні вкладиші виконують такі функції:

 

  • ослаблення тертя в області зіткнення коленвала та шатунів;
  • трансляція механічних сил і моментів, що крутять, створюваних поршнями двигуна;
  • регулювання подачі масла на поверхні пар, що труться;
  • геометрично точна фіксація деталей, що рухаються.

Після повного чи часткового зношування вкладишів їх необхідно замінити на нові. Зволікання з ремонтом загрожує провертанням вкладишів, появою люфта колінчастого валу і повною зупинкою двигуна.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити вкладиші шатуна DAF XF 250 високої якості та за дуже низькою ціною. Ми гарантуємо, що куплені у нас запчастини будуть служити довго та безвідмовно. Вони повністю вирішать виявлені під час діагностики двигуна проблеми та дозволять власнику автотранспорту знову отримувати дохід.

Якщо з двигуна вашого ДАФу долинають стуки, то зателефонуйте чи напишіть нам, і наші менеджери охоче допоможуть оформити покупку нових шатунних вкладишів. Ми подбаємо про те, щоб куплені вами деталі були якнайшвидше доставлені точно за вказаною адресою.


Ширина подшипника 39,0 mm

Вкладиші

Кількість компонентів 12
Авторизація