Вкладиші корінні ДАФ, DAF XF 95, 85, XF 280, DAF XF 315

Виробник: Kolbenschmidt
Код товару: 657-02
Наявність: В наявності
Артикул: 681175, 981175

  • 3.550₴


Доступні варіанти

Стислі характеристики
Кількість компонентів 14
Ширина вкладиша 32,05 mm 39,15 mm 52,15 mm
Всі характеристики


Вкладиші корінні DAF, DAF XF 95, 85, XF 280, DAF XF 315

 

Вкладиші корінні DAF XF 280, XF 315 являють собою тонкостінні напівциліндричні деталі, що виконують функцію опор колінчастого валу. Вони виготовлені з матеріалів, що мають підвищену стійкість до зносу, що відбувається під впливом сили тертя.

У процесі роботи двигуна вкладиші корінні ДАФ пом'якшують механічне навантаження на шийки колінвалу і цим рятують їх від сильних пошкоджень. У певний момент експлуатації двигуна вкладки перестають справлятися зі своїм завданням. Досвідчений водій дізнається про це по ряду характерних симптомів і відправить машину в ремонт. Водій-початківець продовжить їздити на машині зі стертими вкладишами, чим створить передумови для швидкої появи більш серйозних неполадок.

Вкладиші корінні DAF XF 280 необхідно змінювати при кожному плановому огляді двигуна. Немає сенсу ризикувати цілісністю моторних агрегатів заради сумнівної економії на придбанні нових вкладишів. Вона завжди призводить до повного виходу двигуна з ладу, що нерідко відбувається в несподіваний момент. Природно, що його відновлення в такому випадку обійдеться вже набагато дорожче за комплект нових півкілець.

Якщо ви вирішили зробити капітальний ремонт двигуна, його чергове профілактичне обслуговування або звичайну оцінку працездатності, обов'язково відвідайте наш Інтернет-магазин. У нас ви зможете купити вкладиші корінні DAF XF 280, XF 315 будь-якої необхідної модифікації. Встановивши їх у ліжко двигуна, ви надовго запобігте небезпеці його поломки десь посеред автотраси далеко від сервісних майстерень.

Якщо ваша компанія знаходиться в Києві, то ми доставимо вам нові деталі за лічені години. В інші міста нові вкладиші будуть доставлені за один-два дні після оформлення покупки. Зателефонуйте або напишіть нам і наші менеджери охоче проконсультують вас з усіх питань монтажу та експлуатації нових вкладишів.


Вкладиші

Кількість компонентів 14
Ширина вкладиша 32,05 mm 39,15 mm 52,15 mm
Авторизація