Нижній набор прокладок ДАФ, DAF XF 95, DAF XF 280, XF 315

Виробник: Victor Reinz
Код товару: 671-02
Наявність: В наявності
Артикул: 0683191

  • 6.500₴
Нижній набір прокладок DAF, DAF XF 95, DAF XF 280, XF 315

Вантажівки DAF виробництва нідерландської компанії PACCAR вимагають використання у процесі технічного обслуговування використання оригінальних витратних матеріалів та запчастин. Інтернет магазин пропонує великий вибір запчастин для автомобілів такої марки. Тут можна купити нижній набір прокладок DAF 95 для впуску двигуна за вигідними цінами.

Випускна система ДВЗ DAF

Дизельні двигуни DAF відрізняються економічною витратою палива, високою потужністю та надійністю. Від ДВЗ інших іномарок, що випускають вантажівки, їх відрізняє невибагливість під час експлуатації: вони можуть працювати на будь-яких видах соляри. Щоб двигун працював нормально, слід регулярно проводити його технічне обслуговування змінюючи витратні матеріали.

Набір прокладок DAF XF 280 забезпечить надійну роботу вихлопної системи, за якою здійснюється:

  • відведення з циліндрів відпрацьованих газів;
  • охолодження та зниження токсичності вихлопних газів;
  • зниження рівня шуму під час вихлопу.

 

Щоб такий важливий вузол двигуна зберіг свій робочий стан протягом тривалого часу, потрібно своєчасно змінювати прокладки. Це елемент, який під час експлуатації піддається підвищеному впливу агресивних середовищ. Через певну кількість пройдених кілометрів прокладка погоряє, втрачає еластичність та деформується.

Провівши своєчасну заміну нижніх прокладок ДАФ 95, вдасться зберегти робочий стан системи SCR, що забезпечує обробку вихлопу за стандартом Євро-5.

Як замовити нижній набір прокладок DAF XF 315

Замовити прокладки для двигуна DAF XF 95 можна за кілька хвилин. Спочатку потрібно знайти потрібний тип такої деталі, вказавши в пошуковій системі точну назву моделі вантажівки в пошуковій системі автомобіля. Після цього оформити заявку та сплатити замовлення.

Усі заявки обробляються одразу після оплати. Доставка здійснюється у всі регіони країни у максимально короткі терміни.

Авторизація