Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX

New
Код: 1858819
Артикул: 115-77968600
Виробник: Kolbenschmidt
В наявності
8.227₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX

Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX, 1858819

Шатунні вкладиші рухаються разом з колінчастим валом, змушуючи його обертатися. Колінчастий вал, в свою ж чергу, змушує рухатися сам маховик. Для того, щоб забезпечити мінімальне тертя і знос вузла потрібен саме шатунний вкладиш. Це його основне застосування.

Для чого він потрібен

Якщо ви хочете купити Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX, то потрібно знати, як він працює. Щоб колінвал мав можливість обертатися, застосовується шатунний вкладиш. Сам процес прокрутки відбувається шляхом згоряння палива в кількох циліндрах автомобіля. Але потрібно розуміти, що сильне тертя може викликати несправність всієї системи. Тому необхідно це саме тертя зменшити до оптимальних значень. Тобто, нам необхідно зменшити зіткнення деталей один з одним. У зв`язку з цим шатунний вкладиш покривається спеціальним мастилом. Тому тертя зменшується і дозволяє колінчастому валу працювати на менший знос.

Матеріали виготовлення

Можна сказати, Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX має смугу зі сталі, на якій нанесено спеціальне антифрикційне покриття. Це покриття зазвичай складається з різних сплавів металу. Основа береться алюмінієва, мідна або свинцева. Якщо брати сплави міді і алюмінію, то вони є по суті рівноцінними в зв`язку зі своїми характеристика. Якщо ж брати алюмінієвий сплав або олов`яний, то вони відрізняються тим, що більш добре можуть працювати з шийкою вала. Тобто, знос відбувається набагато повільніше, і шийка приходить в непридатність набагато пізніше.

Як влаштований шатунний вкладиш

Потрібно відзначити те, що шатунні вкладиші працюють саме зовні. Сама деталь складається з двох половин - верхньої і нижньої. Ці половини представляють собою півкільця:

 

·        Верхня частина часто має короткі робочі процеси, але при цьому вона піддається більшому тиску

·        Нижня частина ж бере на себе тривалі навантаження, але розподілені рівномірно в часі.

 

Купити якісні Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX для вантажного автомобіля можна у нас на сайті.

Відгуки про Вкладиші шатуна DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype