Вкладиші шатуна DAF 45 /ДАФ 45

Виробник: Glyco
Код товару: 724-02
Наявність: В наявності
Артикул: 1701733, 1707263

  • 277₴


Стислі характеристики
Ширина подшипника 31,10 mm
Кількість компонентів 2
Всі характеристики


Вкладиші шатуна DAF 45 / ДАФ 45

Роль шатунних вкладишів в конструкції ДВС

Шатунні вкладиші коленвала є підшипники ковзання, які відповідають за вільне обертання шатуна навколо шиї.

Пристрій колінчастого вала, ШПГ і вкладишів забезпечує надходження масла в ділянки контакту вкладиша і шийок коленвала. Таким чином, на необхідному рівні підтримується рівень масляної плівки, ефективно знижується тертя і не допускається перегрів тертьових пар.

 

Від того, наскільки ретельно виготовлені вкладиші шатуна, безпосередньо залежать працездатність двигуна, його загальний експлуатаційний ресурс, можливість переміщати машину і корисний вантаж на великі відстані з мінімальними перервами в дорозі.

 

Ідеальний варіант для вашого бізнесу

 

Поставляються нашим інтернет-магазином вкладиші шатуна DAF 45 бездоганно справляються з будь-якими навантаженнями, так як виготовлені в повній відповідності з технічним регламентом та пройшли прискіпливий контроль якості.

 

Робочий ресурс пропонованих нами вкладишів для вантажних автомобілів становить кілька сотень тисяч км. Вони дозволять ефективно провести капітальний ремонт мотора і його поточне обслуговування. Наші вкладиші стійкі до руйнування, деформації та задирам. Їм не страшні наслідки помилок під час складання двигуна ДАФ, а також застосування в його системі низькосортного або недостатньо густого масла.

 

Ми рекомендуємо купити вкладиші шатуна DAF 45 у нас і в тому випадку, якщо була проведена шліфування шийок коленвала. Наші вкладиші ідеально приробиться до нових розмірів шийок і забезпечать ідеальну роботу КШМ у всіх основних і будь-яких екстремальних режимах.


Ширина подшипника 31,10 mm

Вкладиші

Кількість компонентів 2
Авторизація