Півкільця ДАФ/DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX

New
Код: 1736755
Артикул: 115-79466600
Виробник: Kolbenschmidt
В наявності
1.550₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Півкільця ДАФ/DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX

Півкільця ДАФ/DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX, 1736755

Двигун авто є дуже примхливим та вразливим агрегатом у системі автомобіля. Його нормальна робота можлива лише за виконання важливої технічної умови. Колінчастий вал повинен мати люфта. Так називається сильне усунення осі. Щоб такої проблеми не виникло, інженери розробили авто деталі особливого призначення. Так звані упорні кільця.

Навіщо потрібні упорні півкільця у системі коленвала?

Упорні півкільця в системі колінвалу DAF 105 – це підшипники ковзання особливого типу. Вони виробляються у формі напівкілець. Півкільця фіксують оптимальний робочий зазор (люфт) валу колінчастого ДВЗ і фіксують його.

Рекомендуємо купити саме оригінальні Півкільця ДАФ/DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX. Якщо замовити Півкільця ДАФ/DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX не аналоги, то ДВС скаже велике спасибі за дбайливе до нього ставлення та прослужить довго без несправностей та серйозних поломок.

Саме колінчастий вал у процесі активної експлуатації вантажівки стикається з небезпекою швидкого зносу з вини тертя. Така ситуація складається через те, що навіть у звичайному двигуні на базі 4 циліндрів він має 5 корінних шийок, які можуть швидко стати непридатними. Сумарна площа контакту виходить солідна.

Ще більше страждають від нього щоки валу в результаті контакту безпосередньо з опорами. Шийки коленвала роблять у розширеному варіанті. Ця конструктивна особливість неминуче підвищує величину люфту. Вирішити цю проблему і дозволяють упорні кільця.

Упорний підшипник легко вирішує цю неприємну проблему та дозволяє уникнути проблем у майбутньому. Всі ДВЗ поршневого типу не можуть вирішити цю конструктивну проблему іншими технічними методами. Упорні кільця для колінвала виробляються принципово однаковими за принципом роботи та загальним устроєм.

Відгуки про Півкільця ДАФ/DAF CF 85, XF 105 для двигуна DAF MX

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype