Вкладиші корінні Cummins 6 BT, 6 BTA 5.9 /Камминз 5.9

Код: 716-02
Артикул: 3901090, 3901150
Виробник: Kolbenschmidt
В наявності
4.334₴
Оплата
Оплата
Готівкою, Післяплата, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Доставка
Доставка
Нова Пошта згідно тарифам перевізника по Україні 1-3 дні

Опис Вкладиші корінні Cummins 6 BT, 6 BTA 5.9 /Камминз 5.9

Вкладиші корінні Cummins 6 BT, 6 BTA 5.9 /Камминз 5.9

Вразливість корінних вкладишів ДВС
Двигун внутрішнього згоряння складається з безлічі деталей. Більшість з них постійно відчуває найвищі механічні, температурні і хімічні навантаження. Це призводить до деформації навіть найміцніших компонентів, що пройшли на заводі-виробнику безліч операцій, покликаних захистити поверхні від стирання, розплавлення і роз'їдання.

Одним з найбільш уразливих для фізичного зносу компонентів мотора є корінний вкладиш. Протягом всього періоду експлуатації він щільно стикається з швидко обертається колінчастим валом. Відповідно, вкладиш розплющується, ламається і кришиться. В кінцевому підсумку відбувається так зване з'їдання вкладиша, виявити яке можна за наявністю металевої крихти на агрегатах мотора.

Експлуатація двигуна з зруйнованими корінними вкладишами призводить до появи неприємних стукотів, втрати ефективності та скорочення загального ресурсу силової установки. Щоб не створювати небезпеку для ще працездатних агрегатів, необхідно якомога швидше замінити з'їдений вкладиш на новий. Купити вкладиші корінні Cummins 6 BT 5.9 можна на нашому сайті.
Важливість регулярного і капітального ремонту ДВС
Багато власників сучасних автомобілів резонно вважають, що використані при їх виробництві нові технології помітно подовжують пробіг до наступного профілактичного і капітального обслуговування. При цьому не береться до уваги той факт, що конкретні кліматичні і дорожні умови, а також регулярний перевантаження і потрапляння в мотор агресивних хімреагентів помітно прискорюють знос і руйнування багатьох деталей, в тому числі корінних вкладишів.

Ось чому не варто відкладати на потім черговий огляд і капітальний ремонт мотора. З великою ймовірністю він виявить часткове або повне руйнування тих чи інших компонентів.

Їх своєчасна заміна стане запорукою справності і довговічності двигуна. На нашому сайті можна в будь-який день тижня замовити вкладиші корінні Cummins 6 BTA 5.9 з доставкою в будь-який населений пункт.

Основні характеристики Вкладиші корінні Cummins 6 BT, 6 BTA 5.9 /Камминз 5.9

Ширина подшипника 29,00 mm 37,38 mm
Кількість компонентів 14

Відгуки про Вкладиші корінні Cummins 6 BT, 6 BTA 5.9 /Камминз 5.9

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

В цього товару немає відгуків.

icon_callback icon_viber icon_email icon_skype