Шестерня 4-й передачи КПП Renault B9, B18 для Renault Magnum, Premium

Виробник: CEI
Код товару: 5000673692
Наявність: В наявності

  • 6.531₴


Стислі характеристики
Кількість зубів 43
Всі характеристики


Шестерня 4-й передачи КПП Renault B9, B18 для Renault Magnum, Premium, 5000673692

 

Коробка передач являє собою один з найбільш важливих автомобільних агрегатів. При цьому її обслуговуванню і ремонту рідко приділяється належна увага.

 

Неминучим наслідком багаторічної інтенсивної експлуатації транспорту, є погіршення робочих характеристик КПП і її подальший повний вихід з ладу. У нашому інтернет-магазині можна одним кліком у будь-який час доби і будь-який день тижня купити Шестерня 4-й передачи КПП Renault B9, B18 для Renault Magnum, Premium, щоб замінити стару, зношену або сильно деформовану деталь.

 

Ми пропонуємо замовити Шестерня 4-й передачи КПП Renault B9, B18 для Renault Magnum, Premium за дуже привабливою ціною з доставкою в будь-який населений пункт.

 

Ефективна профілактика КПП

 

Виходячи з інтенсивності експлуатації вантажного транспортного засобу його власник або водій може з великою точністю передбачити, коли саме КПП потребують серйозного ремонту. Наявність такої інформації про технічний стан коробки дозволить істотно скоротити витрати на її відновлення.

 

Для цього достатньо купити Шестерня 4-й передачи КПП Renault B9, B18 для Renault Magnum, Premium, не чекаючи появи серйозних проблем в коробці.

Ми пропонуємо провести профілактичну заміну Шестерня 4-й передачи КПП Renault B9, B18 для Renault Magnum, Premium і тим самим:

запобігти виникненню критичних несправностей;

істотно продовжити ресурс коробки;

забезпечити виконання контрактів та отримання запланованого прибутку.


Шестерня КПП

Кількість зубів 43
Авторизація