Тяга поздовжня рульова Mercedes Actros, Atego, Axor

Виробник: CEI
Код товару: 0024605005, 0024604905
Наявність: В наявності

  • 2.966₴


Стислі характеристики
Довжина L1/L 842/895 mm
Всі характеристики


Тяга поздовжня рульова Mercedes Actros, Atego, Axor, 0024605005, 0024604905

 

Давайте розберемося, що ж то є рульова тяга в автомобілі? Взагалі вона є однією зі складових деталей в управлінні, так як вона виконує функцію передачі спеціального посилення, яке потрібно для того, щоб колеса повернулись в потрібну сторону. Існує безліч видів рульових тяг, які відрізняються своєю довжиною і тим, що вони здатні забезпечити поворот коліс, як і зовнішнього, так і внутрішнього, на будь-який кут.

 

Навіщо потрібна тяга?

 

Тяга поздовжня рульова Mercedes Actros, Atego, Axor потрібна для того, щоб автомобіль зміг нормально функціонувати. Самою основною функцією тяги - це передати зусилля на колесо, щоб воно змогло повернутися на потрібний кут і в потрібну нам сторону. Саме поворот колеса забезпечується ще й маточиною, яка працює завдяки рульовому механізму. Для того, щоб надійшов якийсь тиск на цю маточину, і потрібна спеціальна рульова тяга.

 

Тяга з одного боку щільно розташовується в рульовій частини автомобіля, а вже з іншого досить міцно прикручується шарнір з тягою. Тому так і працює весь механізм. Зусилля на початку йде на рульову тягу, а вже після цього на кінці цієї тяги і на маточину, що дозволяє колесам повертатися в потрібну сторону.

 

Коли варто купити і замінити Тяга поздовжня рульова Mercedes Actros, Atego, Axor?

 

Потрібно розуміти, що цей елемент автомобіля може дати збій, і його доведеться міняти. Але в яких випадках варто замінити тягу?

 

·        Якщо ви чуєте стуки або шарудіння, які не повинні бути у вашому автомобілі, то це одна з ознак несправності рульового механізму.

·        У разі, якщо ви відчуваєте вібрацію або характерні биття в районі керма, то варто подумати над тим, щоб замовити Тяга поздовжня рульова Mercedes Actros, Atego, Axor.

·        Також в кермі може бути люфт, і це теж є однією з головних причин несправності і проблем в рульовій тязі.


Тяга рульова

Довжина L1/L 842/895 mm
Авторизація