Наконечник рульової тяги Mercedes LK /LN2, Atego, Renault Midlum, Midliner, Magnum

Виробник: Febi
Код товару: 0013300135, 5001850549
Наявність: В наявності

  • 641₴


Стислі характеристики
Різьба зовнішня 30x1,5 / 20x1,5
Висота 115 mm
Всі характеристики


Наконечник рульової тяги Mercedes LK /LN2, Atego, Renault Midlum, Midliner, Magnum, 0013300135, 5001850549

 

Наконечник рульової тяги Mercedes LK /LN2, Atego, Renault Midlum, Midliner, Magnum являє собою компонент рульової системи, що передає поворотне зусилля керма колесам під час руху автомобіля. Саме від технічного стану наконечника багато в чому залежить безпека експлуатації транспортного засобу.

 

Важливий компонент рульової системи

 

Справність, цілісність і ступінь зносу наконечника також визначають наступні характеристики машини:

·        маневреність;

·        керованість.

Рульові наконечники для різних моделей вантажних автомобілів виробляються за індивідуальними проектами. З цієї причини в продажу можна зустріти такі деталі наступного вигляду:

·        прямі;

·        вигнуті.

 

Необхідність своєчасної заміни

 

Вузол рульової тяги схильний до частих і серйозних пошкоджень. Особливо сильно він страждає від експлуатації машини на розбитих або ґрунтових дорогах. Наші технічні фахівці наполегливо рекомендують власникам автопарків та водіям вантажівок регулярно здійснювати контроль даного агрегату, щоб своєчасно його обслуговувати і ремонтувати.

 

У нашому інтернет-магазині можна одним кліком купити Наконечник рульової тяги Mercedes LK /LN2, Atego, Renault Midlum, Midliner, Magnum з доставкою в будь-який населений пункт. З розробленої нами картки товару легко дізнатися всі найважливіші та супутні характеристики даної деталі. Це дозволить безпомилково підібрати наконечник для того чи іншого вантажного автомобіля.

 

Найвища якість запчастин

 

Ми торгуємо запчастинами, випущеними тільки всесвітньо відомими виробниками, заслужившими на ринку відмінну репутацію. Це є гарантією того, що придбані у нас деталі в повній мірі виконають свої функції і безвідмовно пропрацюють довгий час.

 

Кожен бажаючий замовити Наконечник рульової тяги Mercedes LK /LN2, Atego, Renault Midlum, Midliner, Magnum на нашому сайті може переконатися в його автентичності за відповідними сертифікатами. Після доставки наконечника клієнт легко переконається в тому, що гума пильовика має щільну консистенцію, досить еластична і не містить явних чи прихованих пошкоджень.


Наконечник тяги

Різьба зовнішня 30x1,5 / 20x1,5
Висота 115 mm
Вісь Передня
Сторона Права
Авторизація